SHOP PER CATEGORIE / ACRYLGEL / POLYGEL /

Cover Warm Pro Shape Acryl+Gel 50g

Cover Warm Pro Shape Acryl+Gel 50g
Cover Warm Pro Shape Acryl+Gel 50g
50g

Artikelnummer

EPS12

EAN

5904921450409

€ 33,05
€ 26,44
excl. btw
€ 39,99
€ 31,99
incl. btw
Prijs per B
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

ECLAIR NAILS
Ben je op zoek naar unieke, duurzame en elegante producten en staat kwaliteit en esthetiek van je manicure bij jou op de eerste plaats? Dan is de gelpolish van Éclair precies wat je nodig hebt. Onze producten zijn geboren uit passie en liefde voor schoonheid. Dankzij het brede assortiment creëer je exclusieve naildesigns, waarbij alleen je creativiteit de grens bepaalt.

VOLUME
50 g

INGREDIENTEN:
Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HYDROXYETHYL ACRYLATE/IPDI/PPG-15 GLYCERYL ETHER COPOLYMER, Aliphatic Urethane Acrylate, Acrylic Copolymer, PENTAERYTHRITYL TETRAACRYLATE/ PENTAERYTHRITYL TRIACRYLATE, Methyl Benzoylformate, Benzoyl Isopropanol, PPG-2 NEOPENTYL GLYCOL DIACRYLATE, Aliphatic Urethane Diacrylate, PEG-4 Trimethylolpropane Triacrylate, P-Hydroxyanisole, PEG200 Dimethacrylate, Polyester Resin, Hydroquinone, Silica Dimethyl Silylate, Ethylphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl)phosphinate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Methacrylate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Ethylene Glycol Diacrylate, BHT, Ethylhexyl Acrylate, Modified Polysiloxane, CI 77891, CI 77491.

VEILIGHEIDSMAATREGELEN
Buiten bereik van kinderen houden. Vermijd contact met ogen en huid. Het product kan allergieën of irritatie veroorzaken. Niet gebruiken als u allergisch of overgevoelig bent voor de ingrediënten van het product. De behandeling stopzetten bij irritatie of overgevoeligheid. Stel de Gelpolish niet bloot aan directe UV-stralen. Gebruik het product alleen waarvoor het bedoeld is. éclair gellak / soak-off / gelpolish is bedoeld voor professioneel gebruik door gecertificeerde nagelstylisten. Niet te gebruiken onder de 16 jaar. 

WETGEVING
Éclair is een Pools merk dat volledig voldoet aan de geldende Europese regelgeving en richtlijnen voor cosmetische producten. Al onze producten zijn zorgvuldig ontwikkeld en goedgekeurd volgens de strikte normen die binnen de Europese Unie van kracht zijn. Dit garandeert niet alleen de veiligheid en kwaliteit van onze producten, maar ook dat ze voldoen aan de hoogste standaarden op het gebied van productie, etikettering en het gebruik van ingrediënten. Zo kun je erop vertrouwen dat Éclair producten veilig zijn voor gebruik en voldoen aan alle wettelijke vereisten die door de Europese wetgeving worden voorgeschreven.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Onze topmerken

Openingsuren

De webshop is 24/24 online
Weborders voor 12u worden dezelfde 
dag verstuurd behalve weekends en 
dinsdag (sluitingsdag)

Vrije ingang voor iedereen.

Openingsuren
maandag: 9u00-17u30
dinsdag: sluitingsdag
woensdag: 9u00-17u30
donderdag: 9u00-17u30
vrijdag: 9u00-16u00
zaterdag: 9u00-12u30
zondag gesloten


 

Contact

Nailcenter Keyola BV
Bruulstraat 86 
B- 9450 Haaltert

E: info@keyola.be
T: 0476 40 00 58

BTW: BE0899.116.556
IBAN: ING BE58 3631 9575 2340

Algemene informatie

Alle prijzen zijn vermeld excl. btw
Hebt u een Nederlands BTWnr dan bent u vrijgesteld van BTW.

Verkochte producten worden niet teruggenomen of geruild.
GRATIS verzending in België vanaf €75 excl btw

 

Powered by CCV Shop

Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.